Scope Canlı Maç İzle Beşiktaş lig Galatasaray Fenerbahçe Trabzon

Canlı Maç Yayını İçin Tıklayınız

Diğer taraftan Google Play’da Periscope yerine Scope adı ile yeni bir uygulama açıldı. Uygulamanın güncelleme tarihi ise 31 Mart. Dünya üzerinde ise halen Periscope adı ile kullanılan uygulama Türkiye’de ki kullanım yasağından dolayı isim değiştirmiş durumda. Önümüzdeki saatlerde ise Twitter’ın ve intenet sitelerininde kapanması beklenirken Twitter’dam hamle geldi. Scope adı ile piyasaya sunulan platformun da kapanıp kapanmayacağı ise merakla bekleniyor.

Twitter’ın canlı yayın platformu Periscope’a, Türkiye’de hizmet veren Periskop adlı şirket tarafından dava açıldı. Firma Periscope’a erişimin engellenmesini istedi. Bunun üzerine ihtiyati tedbir kararı alındı.

Periscope uygulamasına, twitter hesabına, internet sitesine önümüzdeki saatlerde erişimin engellenmesi beklenirken Twitter karşı hamle yaptı.

Chip online’ın haberine göre popüler mikroblog sitesi ani bir kararla uygulamanın Türkiye’deki adını değiştirdi. Twitter hesabının kullanıcı adını da @Scope_tr olarak değiştirdi.

Google Play üzerinde yer alan Android uygulaması “Scope” ismi ile görülürken, App Store’da henüz isim değişikliği yapılmadı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*